O firmie

EPA Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa – została założona w 2017 r. przez właścicieli firmy SGŻ Sp. z o.o. Sp. k. – inwestora Villi Calma przy ul. Śniadeckich w Kielcach.

 

Celem naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych i dopasowanych do potrzeb naszych Klientów usług w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Przywiązujemy dużą uwagę do standardu i jakości wykonywanych prac. Zdobyte doświadczenie i cele, które sobie stawiamy pozwalają na podnoszenie atrakcyjności i jakości proponowanych przez nas usług.

Prowadzimy własny nadzór nad prawidłowym przebiegiem inwestycji. Mając na uwadze wysokie wymagania naszych Klientów wybieramy tylko interesujące lokalizacje oraz uznanych projektantów. Nasze inwestycje realizowane są z dużą starannością i przy wykorzystaniu najlepszych, certyfikowanych materiałów. Nasze mieszkania są wygodne i funkcjonalne. Dbamy, aby wysoka jakość wykonania gwarantowała optymalne zaspokojenie oczekiwań przyszłych mieszkańców.

Zajmujemy się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Prowadzimy sprzedaż nowych mieszkań, zapewniamy obsługę prawną, w tym notarialną.