Nasze realizacje

mieszkania - Marszałkowska kielce

Przy ul. Marszałkowskiej i ul. Studziennej w Kielcach powstanie nowoczesny 4 piętrowy budynek , w którym zaprojektowano 36 lokali mieszkalnych o powierzchni od 35 m2 do 65 m2, garaż podziemny z 42 miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Parter budynku został przeznaczony pod lokale usługowe. 

W każdej klatce budynku będzie winda przystosowana do przewozu osób niepełnosprawnych.

Dojazd do budynku będzie możliwy zarówno od ul. Marszałkowskiej jak i ul. Studziennej wzdłuż której zaprojektowano 9 miejsc postojowych, w tym 2 przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Mieszkania mogę być łączone i aranżowane zgodnie z indywidualnymi życzeniami nabywców.
Planowany termin realizacji IV kwartał 2020 r. – II kwartał 2022 r.

Niska2

Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem podziemnym przy ul. Starodomaszowskiej u zbiegu ul. Niskiej w Kielcach wyróżnia niepowtarzalna lokalizacja niebanalna, nowoczesna i elegancka architektura. Zastosowane zostaną materiały elewacyjne i wykończeniowe o wysokim standardzie i stonowanej kolorystyce.

Będzie to budynek 4 piętrowy, w którym zaprojektowano 91 lokali mieszkalnych o powierzchni od 35 m2 do 100 m2 oraz 2 lokale usługowe o powierzchni 69 m2 oraz 92 m2 . Kondygnacja podziemna została przeznaczona na 92 miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz komórki lokatorskie. W każdej klatce budynku będzie winda przystosowana do przewozu osób niepełnosprawnych.
Mieszkania mogę być łączone i aranżowane zgodnie z indywidualnymi życzeniami nabywców.

Planowany termin realizacji IV kwartał 2019 r. – IV kwartał 2021 r.

Sniadeckich
W Kielcach przy ulicy Śniadeckich wybudowany został budynek pod nazwą Villa Calma. Niepowtarzalna lokalizacja w centrum miasta, interesująca forma budynku i wysoki standard wykończenia świadczą o atrakcyjności inwestycji. W dwukondygnacyjnym budynku znajduje się 37 lokali mieszkalnych i 3 lokale usługowe. W podpiwniczeniu budynku znajduje się wielostanowiskowy garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Budynek wyposażony w windę. Przestronne i jasne mieszkania, cicha i spokojna okolica w centrum miasta to świetna inwestycja na przyszłość. Inwestycja zakończona
Zapraszamy do kontaku